XS
SM
MD
LG
 
ВАШЕ ИМЯ *
ТЕЛЕФОН *
Перезвоните мне

Техпідтримка

1/3
Технічна підтримка рівня Oracle Premier Support

Технічна Підтримка Oracle дозволяє максимально наблизити до Замовника технічні ресурси ORACLE та досвід фахівців технічного супроводу по всьому світу. Центр технічної підтримки Oracle «ОС КОНСАЛТІНГ» має у своєму розпорядженні достатню кількість висококваліфікованих фахівців рівня Oracle Certified Professional, а також необхідне технічне обладнання та програмне забезпечення, всі основні платформи серверів та операційних систем, багатоканальні лінії зв'язку та широкосмуговий Інтернет. Це дає можливість моделювати ситуації, які можуть виникнути у користувачів програмного забезпечення Oracle на тестових платформах, а також миттєво приходити на допомогу Замовнику з використанням віддаленого доступу.

 

Складові Технічної підтримки:

 1. Доступ до електронної інформаційної системи технічної підтримки, що включає:
  • Доступ до електронної інформаційної системи технічної підтримки OracleMetaLink із можливістю запровадження технічних запитів замовників Service Requests;
  • FTP-сервер служби технічної підтримки;
 2. Консультації:
  • Пряма телефонна лінія для консультацій українською, російською та англійською мовами з фахівцями центру технічної підтримки Oracle «ОС КОНСАЛТІНГ»
  • Консультації електронною поштою з фахівцями центру технічної підтримки Oracle «ОС КОНСАЛТІНГ»
 3. Отримання технічної інформації та/або додаткових програмних компонентів (так званих patch) для подолання та вирішення проблем і помилок, виявлених у Програмах Oracle.
 4. Безкоштовне отримання оновлених під-версій програм, що підтримуються (updates), що випускаються для забезпечення ефективної сумісності з новими версіями операційних систем.
 5. Безкоштовне отримання нових версій продуктів, що підтримуються, з розширеними функціональними можливостями (upgrades), у міру їх надходження (у тому числі і відповідним чином доповненої Документації на ліцензовані Програми).
 6. Можливість міграції підтримуваних Програм при переході з одного операційного середовища до іншого (за умови дотримання умов міграції Oracle).