XS
SM
MD
LG
 
ВАШЕ ИМЯ *
ТЕЛЕФОН *
Перезвоните мне

Про компанію

Компанія "ОС КОНСАЛТІНГ" спеціалізується на впровадженні передових технологій для підвищення ефективності інформаційних систем підприємств та організацій.

Компанія «ОС КОНСАЛТІНГ» понад 15 років спеціалізується на впровадженні передових технологій для підвищення ефективності інформаційних систем підприємств та організацій.

Маючи статуси «Gold Partner»  корпорації Oracle та «Сертифікований центр технічної підтримки в Україні та Молдові», компанія «ОС КОНСАЛТІНГ» за роки свого розвитку виконала низку комплексних проектів з повним спектром робіт — від обстеження та проектування до запуску в промислову експлуатацію та подальшого технічного супроводу систем.

Центр займається побудовою інформаційних систем на базі технологій Oracle RAC та Oracle Grid Control, тестує додатки незалежних розробників на сумісність із середовищем Oracle RAC, проводить випробування на відмовостійкість та продуктивність систем у кластерному середовищі, надає консультації щодо застосування цих технологій.

Компанія «ОС КОНСАЛТІНГ» спеціалізується на продуктах:

 • Oracle Database Products
 • Application Server Products
 • Application Integration Architecture
 • Webcenter Products
 • Applications and Systems Management
 • Data Warehousing Products
 • Tuxedo and Adapters
 • Business Intelligence Technology Products
 • Identity management Products
 • Oracle Tools
 • Oracle Enterprise Linux

Рівень партнерства компанії «ОС Консалтінг» визначається так: «Високий рівень партнерства з Oracle – Gold Partner. Це еліта партнерів Oracle. Цей рівень для компаній з широкою спеціалізацією у п'яти або більше областях продуктів та рішень».

Профіль компанії

У більшості інформаційних систем провідних підприємств та організацій України та інших країн використовують програмні продукти Корпорації Oracle, - світового лідера серед виробників програмного забезпечення для корпоративного сектору. Корпорація Oracle пропонує послуги технічної підтримки для забезпечення високого рівня ефективності та безпеки використання сучасних програмних продуктів. Ці послуги дозволяють Замовникам своєчасно отримувати оновлене програмне забезпечення Oracle та бути захищеним від збоїв програмного забезпечення.

Мета компанії – покращення та спрощення процедури надання послуг технічної підтримки на території України та Молдови. Центр Технічної підтримки «ОС КОНСАЛТІНГ» сертифікований Корпорацією Oracle та працює на підставі договору про надання технічної підтримки першого рівня для програмного забезпечення Oracle.

Співпраця з нами дозволить Вам:

 • Підтримувати ваше програмне забезпечення на сучасному рівні, що дозволяє підвищити надійність роботи;
 • Бути спокійним за надійне збереження вашої комерційної інформації, за допомогою встановлення новітніх оновлень з безпеки та захисту інформації;
 • Будувати масштабовані, стійкі до відмови і високодоступні рішення на базі новітніх технологій (зокрема, Real Application Clusters тощо);
 • Мати постійну професійну допомогу у вирішенні питань, що виникають, від висококваліфікованої команди фахівців, що має багаторічний досвід роботи з програмним забезпеченням Oracle, різними апаратними та системними платформами, яка готова прийти на допомогу в режимі 24год. х 7дн.;
 • Зменшити Ваші витрати в ІТ секторі, оскільки утримання навіть одного висококваліфікованого адміністратора баз даних (включаючи постійне навчання та підвищення кваліфікації, обладнання робочого місця для адміністрування, заробітну плату та ін) обходиться набагато дорожче, ніж абонентська плата за постійну технічну підтримку нашими фахівцями.

Усі  послуги Замовник має можливість отримувати українською, російською чи англійською мовами, що значно спрощує спілкування та швидкість вирішення проблем. Залежно від складності завдання «ОС КОНСАЛТІНГ» має можливість направити спеціалістів безпосередньо до Замовника.

Співпраця з компанією «ОС КОНСАЛТІНГ» забезпечить Вам безперебійну та продуктивну роботу Ваших інформаційних систем, їх належний супровід та подальший розвиток, кваліфіковане та повне задоволення Ваших потреб, пов'язане з комплексним використанням сучасних програмних продуктів Oracle у найрізноманітніших за складністю конфігураціях та багатоплатформних сферах.